Szukaj

Logowanie

sobota, 13 kwietnia 2013 roku

4 runda Grand Prix Mińska Mazowieckiego  

W niedzielę, 7 kwietnia, w Mińsku Mazowieckim odbyły się czwarte z kolei zawody z cyklu Grand Prix.

W zawodach wystartowało 189 zawodników z 12 klubów sportowych oraz pływacy niezrzeszeni.

Nasi pływacy wywalczyli 12 miejsc na podium.

Na najwyższych stopniach podium stawali Łukasz Zaczkowski (50m stylem klasycznym) oraz Konrad Kordowski (100m stylem zmiennym).

4 runda iii grand prix miska 20130407 1729853423   DSC03130

 DSC03224   DSC03074

 

Drugie miejsca zajęli: Mikołaj Jasionowski (100m dowolnym oraz 50m grzbietem), Konrad Suchta (100m zmiennym), Adrian Tymiński (50m klasycznym) oraz Konrad Jarmoluk (100m klasykiem).

Na trzecich miejscach uplasowali się: Idalia Świedzińska (100m dowolnym), Mikołaj Jasionowski (50m dowolnym), Łukasz Zaczkowski (100m zmiennym), Konrad Kordowski (50m grzbietem) oraz Łukasz Cieśluk (100m dowolnym).

Ponadto nasi reprezentanci zajęli 8 razy miejsca tuż za podium. Ogólnie 34 razy meldowali się w pierwszych szóstkach poszczególnych konkurencji.

29 zawodników w 84 startach poprawiło 50 rekordów życiowych, ustanowiono 15 nowych rekordów w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz 5 rekordów klubowych.

Finałowe zawody podsumowujące cały cykl odbędą się 2 czerwca.

Wszystkie wyniki naszych zawodników można zobaczyć poniżej.

Zapraszam również do galerii. 

 

Pozycja

Nazwisko imię

Rocznik

Czas

Konkurencja 1: Dziewcząt, 25m   dowolny

7 - 9 lat

16.

WERNER Sandra

2004

23.62     RK

17.

SÓWKA Alicja

2004

23.71     RŻ

20.

WÓJCIK Łucja

2004

24.47     RŻ

27.

DANELCZYK Jadwiga

2003

28.63     RŻ

 

Konkurencja 2: Chłopców, 25m   dowolny

7 - 9 lat

15.

CIEŚLUK Bartosz

2004

21.35     RK

15.

MĄCZYŃSKI Jan

2004

21.35     RK

15.

SZABŁOWSKI Igor

2003

21.35     RK

21.

SZATANEK Kacper

2003

22.57     RŻ

 

Konkurencja 3: Dziewcząt, 50m   dowolny

10 - 12 lat

7.

BARANOWSKA Wiktoria

2001

36.09     RŻ

11.

JADCZAK Klaudia

2000

38.12

14.

JARMOLUK Paulina

2001

39.04

20.

BEK Natalia

2001

40.45     RŻ

20.

RYSZEWSKA Agnieszka

2000

40.45

22.

SÓWKA Aleksandra

2002

41.89     RŻ

26.

BRZOSTEK Maja

2002

43.46     RŻ

27.

SOŁOWIŃSKA Maja

2002

44.01     RŻ

 

Konkurencja 4,: Chłopców, 50m   dowolny

10 - 12 lat

3.

JASIONOWSKI Mikołaj

2001

32.42     RŻ

4.

KORDOWSKI Konrad

2000

32.45     RŻ

6.

ZACZKOWSKI Łukasz

2001

34.08

7.

TYMIŃSKI Adrian

2000

34.19     RŻ

13 - 15 lat

5.

NOWACKI Igor

1997

27.56   RC

9.

SIWEK Klaudiusz

1999

30.15     RŻ

21.

DELUGA Patryk

1999

33.68     RŻ

16 - 18 lat

6.

JARMOLUK Konrad

1996

29.60     RŻ

 

Konkurencja 5: Dziewcząt, 100m dowolny

10 - 12 lat

4.

BARANOWSKA Wiktoria

2001

1:25.08     RŻ

5.

JADCZAK Klaudia

2000

1:25.70     RŻ

13 - 15 lat

3.

ŚWIEDZIŃSKA Idalia

1999

1:12.46

4.

BRUSZEWSKA Katarzyna

1998

1:14.93     RŻ

5.

ZALEWSKA Ewa

1997

1:19.68

 

Konkurencja 6: Chłopców, 100m   dowolny

10 - 12 lat

2.

JASIONOWSKI Mikołaj

2001

1:13.50     RŻ

4.

KORDOWSKI Konrad

2000

1:16.51

5.

SUCHTA Konrad

2000

1:17.20

13 - 15 lat

3.

CIEŚLUK Łukasz

1998

1:06.01   RC

 

Konkurencja 7: Dziewcząt, 25m klasyczny

7 - 9 lat

12.

WÓJCIK Łucja

2004

28.38     RK

 

Konkurencja 8: Chłopców, 25m   klasyczny

7 - 9 lat

8.

MĄCZYŃSKI Jan

2004

25.46     RK

13.

SZATANEK Kacper

2003

27.06

 

Konkurencja 9: Dziewcząt, 50m   klasyczny

10 - 12 lat

9.

BEK Natalia

2001

49.31

9.

RYSZEWSKA Agnieszka

2000

49.31     RŻ

15.

SÓWKA Aleksandra

2002

52.39     RŻ

18.

BRZOSTEK Maja

2002

56.98     RŻ

20.

SOŁOWIŃSKA Maja

2002

58.90

13 - 15 lat

4.

BRZOSTEK Nikola

1999

45.96     RŻ

6.

ŁOJEWSKA Julia

1998

46.75

8.

ZALEWSKA Ewa

1997

48.05

 

Konkurencja 10: Chłopców, 50m   klasyczny

10 - 12 lat

1.

ZACZKOWSKI Łukasz

2001

44.12

2.

TYMIŃSKI Adrian

2000

44.45     RŻ

13 - 15 lat

12.

DELUGA Patryk

1999

43.15     RŻ

 

Konkurencja 12: Chłopców, 100m klasyczny

16 - 18 lat

2.

JARMOLUK Konrad

1996

1:18.37   RC

 

Konkurencja 13,: Dziewcząt, 25m   grzbietowy

7 - 9 lat

19.

WERNER Sandra

2004

28.38     RŻ

20.

SÓWKA Alicja

2004

28.40

24.

DANELCZYK Jadwiga

2003

31.78

 

Konkurencja 14: Chłopców, 25m   grzbietowy

7 - 9 lat

16.

SZABŁOWSKI Igor

2003

25.09     RK

19.

CIEŚLUK Bartosz

2004

26.80     RŻ

 

Konkurencja 15: Dziewcząt, 50m   grzbietowy

10 - 12 lat

9.

BARANOWSKA Wiktoria

2001

44.69  RŻ

10.

JADCZAK Klaudia

2000

45.05     RŻ

12.

JARMOLUK Paulina

2001

47.23

 

Konkurencja 16: Chłopców, 50m   grzbietowy

10 - 12 lat

2.

JASIONOWSKI Mikołaj

2001

40.89

3.

KORDOWSKI Konrad

2000

41.69     RŻ

10.

TYMIŃSKI Adrian

2000

46.71

16.

PIEŃKOWSKI Bartłomiej

2002

58.31     RŻ

13 - 15 lat

4.

NOWACKI Igor

1997

35.27

5.

CIEŚLUK Łukasz

1998

35.47

7.

SIWEK Klaudiusz

1999

36.65     RŻ

 

Konkurencja 19,: Dziewcząt, 50m   motylkowy

13 - 15 lat

5.

ŚWIEDZIŃSKA Idalia

1999

37.65

6.

BRZOSTEK Nikola

1999

39.80

6.

ŁOJEWSKA Julia

1998

39.80

 

Konkurencja 20: Chłopców, 50m   motylkowy

10 - 12 lat

4.

SUCHTA Konrad

2000

45.36

13 - 15 lat

4.

SIWEK Klaudiusz

1999

36.42

 

Konkurencja 21: Dziewcząt, 100m   zmienny

10 - 12 lat

7.

RYSZEWSKA Agnieszka

2000

1:41.09     RŻ

8.

JARMOLUK Paulina

2001

1:44.47

13 - 15 lat

6.

BRUSZEWSKA Katarzyna

1998

1:26.43   RC

 

Konkurencja 22: Chłopców, 100m   zmienny

10 - 12 lat

1.

KORDOWSKI Konrad

2000

1:27.25     RŻ

2.

SUCHTA Konrad

2000

1:28.81     RŻ

3.

ZACZKOWSKI Łukasz

2001

1:29.43

7.

JASIONOWSKI Mikołaj

2001

1:31.57     RŻ

13 - 15 lat

5.

NOWACKI Igor

1997

1:14.23   RC

6.

CIEŚLUK Łukasz

1998

1:19.18

7.

SIWEK Klaudiusz

1999

1:20.46     RŻ