Szukaj

Logowanie

wtorek, 11 czerwca 2013 roku

Zakończenie 3 Grand Prix w Mińsku Mazowieckim

W niedzielę 2 czerwca w Mińsku Mazowieckim IMG 5440odbyły się ostatnie, finałowe zawody 3 Grand Prix Mińska Mazowieckiego. Rezultaty osiągnięte w trakcie tej rywalizacji nie zmieniały już klasyfikacji generalnej (klasyfikacja generalna powstała z sumy punktów zdobytych podczas 4 wcześniejszych rund). Zawodnicy, którzy zajęli miejsca od 1 do 6 otrzymali kolejne dyplomy. Medale i puchary wręczano zdobywcom 3 pierwszych miejsc w klasyfikacji generalnej.

Tym razem do Mińska udało się 21 reprezentantów ORKI. Mniejsza ilość zawodników nie oznaczała jednak słabszych zdobyczy. Zawodnicy naszego klubu zajęli 5 pierwszych (3 razy Konrad Kordowski, 1 raz Konrad Suchta oraz Mikołaj Jasionowski), 7 drugich (3-krotnie Mikołaj Jasionowski, 2 razy Łukasz Zaczkowski, 1 raz Konrad Jarmoluk oraz Igor Nowacki) oraz 7 trzecich miejsc (2x Igor Nowacki, oraz po jednym Katarzyna Bruszewska, Nikola Brzostek, Konrad Jarmoluk, Julia Łojewska oraz Klaudiusz Siwek). Otrzymali również 20 dyplomów za miejsca 4÷6 (odpowiednio 9, 6, 5). Poprawili 35 wyników życiowych oraz jednocześnie ustanowili 2 nowe rekordy klubowe oraz 11 w kategoriach wiekowych.

IMG 5396   IMG 5402

IMG 5444  IMG 5446 

 

 Więcej zdjęć w galerii.

Pozycja

Nazwisko imię

Rocznik

Czas

Konkurencja 2: Chłopców, 25m     dowolny

7 - 9 lat

12

SZATANEK   Kacper

2003

21.38   RŻ

13

CIEŚLUK   Bartosz

2004

21.53  

 

Konkurencja 3: Dziewcząt, 50m     dowolny

10 - 12 lat

5

JARMOLUK   Paulina

2001

35.58   RŻ

7

BARANOWSKA   Wiktoria

2001

35.67   RŻ

14

RYSZEWSKA   Agnieszka

2000

37.87   RŻ

16

BEK   Natalia

2001

41.01  

13 - 15 lat

5

BRZOSTEK   Nikola

1999

34.61   RŻ

 

Konkurencja 4,: Chłopców, 50m     dowolny

10 - 12 lat

1

KORDOWSKI   Konrad

2000

30.99   RŻ

2

JASIONOWSKI   Mikołaj

2001

31.80   RK

5

ZACZKOWSKI   Łukasz

2001

33.56   RŻ

8

TYMIŃSKI   Adrian

2000

34.37  

17

PIEŃKOWSKI   Bartłomiej

2002

46.56   RŻ

13 - 15 lat

3

NOWACKI   Igor

1997

27.76  

8

SIWEK   Klaudiusz

1999

29.37   RK

16

DELUGA   Patryk

1999

34.04  

16 - 18 lat

3

JARMOLUK   Konrad

1996

29.40   RK

 

Konkurencja 5: Dziewcząt, 100m dowolny

10 - 12 lat

5

BARANOWSKA   Wiktoria

2001

1:22.69   RK

6

JARMOLUK   Paulina

2001

1:22.72   RŻ

13 - 15 lat

3

BRUSZEWSKA   Katarzyna

1998

1:16.79  

4

ZALEWSKA   Ewa

1997

1:20.53

 

Konkurencja 6: Chłopców, 100m     dowolny

10 - 12 lat

1

KORDOWSKI   Konrad

2000

1:12.13   RK

2

JASIONOWSKI   Mikołaj

2001

1:12.97   RŻ

13 - 15 lat

4

CIEŚLUK   Łukasz

1998

1:04.59     RC

 

Konkurencja 8: Chłopców, 25m     klasyczny

7 - 9 lat

5

SZATANEK   Kacper

2003

25.18   RŻ

 

Konkurencja 9: Dziewcząt, 50m     klasyczny

10 - 12 lat

6

RYSZEWSKA   Agnieszka

2000

47.29   RŻ

8

BEK   Natalia

2001

48.31 RK

13 - 15 lat

3

ŁOJEWSKA   Julia

1998

45.68   RŻ

4

ZALEWSKA   Ewa

1997

47.37   RŻ

 

Konkurencja 10: Chłopców, 50m     klasyczny

10 - 12 lat

1

SUCHTA   Konrad

2000

42.20

2

ZACZKOWSKI   Łukasz

2001

42.33   RŻ

4

TYMIŃSKI   Adrian

2000

43.30   RŻ

 

Konkurencja 12: Chłopców, 100m   klasyczny

16 - 18 lat

2

JARMOLUK   Konrad

1996

1:20.96  

 

Konkurencja 14: Chłopców, 25m     grzbietowy

7 - 9 lat

12

CIEŚLUK   Bartosz

2004

26.70   RŻ

 

Konkurencja 15: Dziewcząt, 50m     grzbietowy

10 - 12 lat

9

BARANOWSKA   Wiktoria

2001

45.13  

 

Konkurencja 16: Chłopców, 50m     grzbietowy

10 - 12 lat

1

KORDOWSKI   Konrad

2000

38.03   RŻ

2

JASIONOWSKI   Mikołaj

2001

38.50   RŻ

4

TYMIŃSKI   Adrian

2000

45.08   RŻ

10

PIEŃKOWSKI   Bartłomiej

2002

1:02.37  

13 - 15 lat

2

NOWACKI   Igor

1997

33.84     RC

4

CIEŚLUK   Łukasz

1998

35.73  

6

SIWEK   Klaudiusz

1999

37.85  

 

Konkurencja 19,: Dziewcząt, 50m     motylkowy

13 - 15 lat

3

BRZOSTEK   Nikola

1999

37.65   RŻ

4

ŁOJEWSKA   Julia

1998

39.39   RK

 

Konkurencja 20: Chłopców, 50m   motylkowy

13 - 15 lat

3

SIWEK   Klaudiusz

1999

34.32   RŻ

 

Konkurencja 21: Dziewcząt, 100m     zmienny

10 - 12 lat

6

RYSZEWSKA   Agnieszka

2000

1:36.37   RK

7

JARMOLUK   Paulina

2001

1:37.91  

13 - 15 lat

5

BRUSZEWSKA   Katarzyna

1998

1:28.51  

6

ZALEWSKA   Ewa

1997

1:32.74  

 

Konkurencja 22: Chłopców, 100m     zmienny

10 - 12 lat

1

JASIONOWSKI   Mikołaj

2001

1:26.43   RK

2

ZACZKOWSKI   Łukasz

2001

1:27.97   RŻ

4

SUCHTA   Konrad

2000

1:29.77  

 

13 - 15 lat

3

NOWACKI   Igor

1997

1:14.75  

4

CIEŚLUK   Łukasz

1998

1:18.53   RŻ

7

SIWEK   Klaudiusz

1999

1:20.69