Szukaj

Logowanie

IV Grand Prix Mińska Mazowieckiego

ivgpmm 24112013 20140111 1843265790

 

24 listopada 2013r. odbyło się IV Grand Prix Mińska Mazowieckiego. Poniżej przedstawiamy tabelę wyników uzyskanych przez zawodników naszego klubu. Zapraszamy również do obejrzenia galerii

 

 



Tabela wyników

Pozycja Nazwisko Imię Rocznik Czas
25m stylem dowolnym dziewcząt
KATEGORIA
6 Sówka Alicja 2004 21.78
11 Wójcik Łucja 2004 23.24
14 Mindak Wiktoria 2004 26.53
25m stylem dowolnym chłopców
KATEGORIA
3 Cieśluk Bartosz 2004 19.15
5 Wrzosek Bartosz 2004 19.85
25m stylem grzbietowym dziewcząt
KATEGORIA
7 Sówka Alicja 2004 26.06
18 Mindak Wiktoria 2004 32.92
25m stylem grzbietowym chłopców
KATEGORIA
6 Cieśluk Bartosz 2004 24.82
7 Wrzosek Bartosz 2004 25.46
25m stylem klasycznym dziewcząt
KATEGORIA
6 Wójcik Łucja 2004 28.42
50m stylem dowolnym dziewcząt
KATEGORIA
2 Baranowska Wiktoria 2001 34.90
6 Sówka Aleksandra 2002 37.65
7 Bek Natalia 2001 38.15
14 Brzostek Maja 2002 42.17
16 Sołowińska Maja 2002 42.78
22 Zawisza Julia 2001 46.62
50m stylem dowolnym chłopców
KATEGORIA
1 Jasionowski Mikołaj 2001 31.15
2 Zaczkowski Łukasz 2001 32.50
11 Radomski Bartosz 2001 39.31
13 Szatanek Kacper 2003 39.92
15 Grabowski Maciej 2002 41.36
3 Cieśluk Bartosz 2004 43.56
50m stylem grzbietowym dziewcząt
KATEGORIA
14 Danelczyk Jadwiga 2003 58.78
50m stylem grzbietowym chłopców
KATEGORIA
2 Siwek Klaudiusz 1999 35.12
6 Pieńkowski Bartłomiej 2002 53.14
10 Grabowski Maciej 2002 56.53
10 Grabowski Maciej 2002 56.53
50m stylem klasycznym dziewcząt
KATEGORIA
5 Bek Natalia 2001 45.81
4 Ryszewska Agnieszka 2000 48.06
9 Sówka Aleksandra 2002 49.59
12 Brzostek Maja 2002 52.78
15 Zawisza Julia 2001 54.10
16 Sołowińska Maja 2002 54.62
50m stylem klasycznym chłopców
KATEGORIA
5 Suchta Konrad 2000 37.81
1 Zaczkowski Łukasz 2001 41.44
2 Radomski Bartosz 2001 43.00
12 Deluga Patryk 1999 46.65
11 Szatanek Kacper 2003 54.72
50m stylem motylkowym dziewcząt
KATEGORIA
2 Świedzińska Idalia 1999 36.09
2 Baranowska Wiktoria 2001 41.83
50m stylem motylkowym chłopców
KATEGORIA
2 Siwek Klaudiusz 1999 32.65
1 Zaczkowski Łukasz 2001 40.37
100m stylem dowolnym dziewcząt
KATEGORIA
3 Bruszewksa Katarzyna 1998 1:18.51
4 Baranowska Wiktoria 2001 1:22.90
6 Sówka Aleksandra 2002 1:26.68
8 Brzostek Maja 2002 1:31.85
100m stylem dowolnym chłopców
KATEGORIA
2 Cieśluk Łukasz 1998 1:05.59
5 Kordowski Konrad 2000 1:06.97
1 Jasionowski Mikołaj 2001 1:09.41
12 Deluga Patryk 1999 1:15.20
100m stylem zmiennym dziewcząt
KATEGORIA
1 Świedzińska Idalia 1999 1:22.88
100m stylem zmiennym chłopców
KATEGORIA
5 Siwek Klaudiusz 1999 1:16.44
6 Kordowski Konrad 2000 1:18.50
1 Jasionowski Mikołaj 2001 1:22.03
200m stylem dowolnym chłopców
KATEGORIA
2 Cieśluk Łukasz 1998 2:29.41