Szukaj

Logowanie

2 runda - IV Grand Prix Mińska Mazowieckiego

2 runda iv grad prix miska 20140120 2036776731
12 stycznia 2014r. odbyła się druga runda IV Grand Prix Mińska Mazowieckiego. Poniżej przedstawiamy tabelę wyników uzyskanych przez zawodników naszego klubu. Zapraszamy do obejrzenia galerii

 

Tabela wyników

Pozycja Nazwisko Imię Rocznik Czas
25m stylem dowolnym dziewcząt
KATEGORIA 2004-2006
6 Werner Sandra 2004 19.82
7 Sówka Alicja 2004 19.93
15 Wójcik Łucja 2004 22.96
25m stylem dowolnym chłopców
KATEGORIA 2004-2006
3 Cieśluk Bartosz 2004 18.14
4 Mączyński Jan 2004 18.24
6 Wrzosek Bartosz 2004 20.93
7 Ziemczyk Igor 2004 21.68
8 Rogaczyk Filip 2004 21.73
11 Ruman Julian 2005 23.11
13 Kęcki Hubert 2004 24.29
16 Pieńkowski Sebstian 2004 25.34
17 Szabłowski Piotr 2005 26.29
19 Pelc Mikołaj 2005 27.58
25m stylem grzbietowym dziewcząt
KATEGORIA 2004-2006
4 Sówka Alicja 2004 24.31
6 Werner Sandra 2004 25.18
25m stylem grzbietowym chłopców
KATEGORIA 2004-2006
8 Cieśluk Bartosz 2004 25.17
9 Ziemczyk Igor 2004 26.18
10 Pieńkowski Sebstian 2004 27.04
12 Rogaczyk Filip 2004 27.42
15 Ruman Julian 2005 29.19
17 Pelc Mikołaj 2005 31.43
25m stylem klasycznym dziewcząt
KATEGORIA 2004-2006
6 Wójcik Łucja 2004 27.48
25m stylem klasycznym chłopców
KATEGORIA 2004-2006
1 Mączyński Jan 2004 23.61
2 Wrzosek Bartosz 2004 29.18
5 Szabłowski Piotr 2005 31.73
6 Kęcki Hubert 2004 31.94
50m stylem dowolnym dziewcząt
KATEGORIA 2004-2006
6 Werner Sandra 2004 46.00
8 Sówka Alicja 2004 48.43
50m stylem dowolnym chłopców
KATEGORIA 2004-2006
4 Mączyński Jan 2004 41.64
5 Wrzosek Bartosz 2004 48.25
50m stylem dowolnym dziewcząt
KATEGORIA 2001-2003
1 Baranowska Wiktoria 2001 33.46
4 Jarmoluk Paulina 2001 36.05
7 Bek Natalia 2001 39.02
8 Sówka Aleksandra 2002 39.16
14 Brzostek Maja 2002 41.32
17 Sołowińska Maja 2002 42.78
50m stylem dowolnym chłopców
KATEGORIA 2001-2003
1 Jasionowski Mikołaj 2001 31.28
3 Zaczkowski Łukasz 2001 32.84
7 Śledziński Piotr 2002 36.87
11 Pieńkowski Bartłomiej 2002 40.46
13 Szatanek Kacper 2003 41.86
15 Grabowski Maciej 2002 42.56
22 Szabłowski Igor 2003 49.12
50m stylem grzbietowym dziewcząt
KATEGORIA 2001-2003
3 Jarmoluk Paulina 2001 44.67
9 Danelczyk Jadwiga 2003 1:02.86
50m stylem grzbietowym chłopców
KATEGORIA 2001-2003
6 Śledziński Piotr 2002 47.98
10 Pieńkowski Bartłomiej 2002 51.75
12 Szabłowski Igor 2003 57.50
50m stylem grzbietowym chłopców
KATEGORIA 1998-2000
2 Cieśluk Łukasz 1998 35.00
7 Przywoźny Igor 1998 40.53
50m stylem klasycznym dziewcząt
KATEGORIA 2001-2003
5 Sówka Alicja 2004 49.84
4 Bek Natalia 2001 49.84
7 Brzostek Maja 2002 52.20
8 Sołowińska Maja 2002 52.62
14 Danelczyk Jadwiga 2003 1:12.26
50m stylem klasycznym chłopców
KATEGORIA 2001-2003
1 Zaczkowski Łukasz 2001 41.42
4 Radomski Bartosz 2001 48.67
6 Szatanek Kacper 2003 51.91
50m stylem klasycznym dziewcząt
KATEGORIA 1998-2000
3 Łojewska Julia 1998 47.37
4 Ryszewska Agnieszka 2000 48.70
50m stylem klasycznym chłopców
KATEGORIA 1998-2000
4 Suchta Konrad 2000 37.89
9 Deluga Patryk 1999 41.89
10 Przywoźny Igor 1998 43.32
50m stylem motylkowym chłopców
KATEGORIA PK
-1 Nowacki Igor 1997 30.08
50m stylem motylkowym dziewcząt
KATEGORIA 2001-2003
2 Baranowska Wiktoria 2001 41.93
50m stylem motylkowym chłopców
KATEGORIA 2001-2003
3 Zaczkowski Łukasz 2001 41.85
50m stylem motylkowym dziewcząt
KATEGORIA 1998-2000
1 Świedzińska Idalia 1999 37.68
2 Brzostek Nikola 1999 38.41
4 Łojewska Julia 1998 41.65
50m stylem motylkowym chłopców
KATEGORIA 1998-2000
3 Siwek Klaudiusz 1999 33.82
100m stylem dowolnym chłopców
KATEGORIA PK
-1 Nowacki Igor 1997 1:00.24
100m stylem dowolnym dziewcząt
KATEGORIA 2001-2003
3 Baranowska Wiktoria 2001 1:21.69
4 Sówka Aleksandra 2002 1:29.20
5 Brzostek Maja 2002 1:31.11
100m stylem dowolnym chłopców
KATEGORIA 2001-2003
2 Jasionowski Mikołaj 2001 1:09.47
100m stylem dowolnym chłopców
KATEGORIA 1998-2000
2 Cieśluk Łukasz 1998 1:05.74
3 Kordowski Konrad 2000 1:06.65
12 Deluga Patryk 1999 1:14.72
100m stylem zmiennym chłopców
KATEGORIA PK
-1 Nowacki Igor 1997 1:10.78
100m stylem zmiennym dziewcząt
KATEGORIA 2001-2003
4 Jarmoluk Paulina 2001 1:37.24
100m stylem zmiennym chłopców
KATEGORIA 2001-2003
1 Jasionowski Mikołaj 2001 1:21.06
100m stylem zmiennym dziewcząt
KATEGORIA 1998-2000
1 Świedzińska Idalia 1999 1:21.89
8 Ryszewska Agnieszka 2000 1:42.96
100m stylem zmiennym chłopców
KATEGORIA 1998-2000
6 Kordowski Konrad 2000 1:17.57
7 Siwek Klaudiusz 1999 1:17.82
9 Suchta Konrad 2000 1:21.42
200m stylem dowolnym chłopców
KATEGORIA 1998-2000
3 Cieśluk Łukasz 1998 2:31.13
Sztafeta 4 x 50 dowolnym dziewcząt
KATEGORIA 2001-2003
1 Bek Natalia (2001) 40.21
Sołowińska Maja (2002) 43.62
Brzostek Maja (2002) 40.79
Sówka Aleksandra (2002) 39.39
- 2:44.01
Sztafeta 4 x 50 dowolnym chłopców
KATEGORIA 2004-2006
1 Mączyński Jan (2004) 44.05
Cieśluk Bartosz (2004) 49.55
Rogaczyk Filip (2004) 49.69
Wrzosek Bartosz (2004) 43.74
- 3:07.03
Sztafeta 4 x 50 dowolnym dziewcząt
KATEGORIA Kategoria III
1 Świedzińska Idalia (1999) 33.35
Brzostek Nikola (1999) 37.02
Ryszewska Agnieszka (2000) 34.95
Łojewska Julia (1998) 34.84
- 2:20.16
Sztafeta 4 x 50 zmiennym chłopców
KATEGORIA 2001-2003
1 Jasionowski Mikołaj (2001) 38.84
Zaczkowski Łukasz (2001) 48.02
Radomski Bartosz (2001) 35.33
Śledziński Piotr (2002) 42.75
- 2:44.94
Sztafeta 4 x 50 zmiennym chłopców
KATEGORIA Kategoria III
1 Cieśluk Łukasz (1998) 34.56
Siwek Klaudiusz (1999) 37.22
Świder Krystian (1998) 33.56
Kordowski Konrad (2000) 29.98
- 2:15.32