Szukaj

Logowanie

               W minioną niedzielę, 15.01.2017, siódmy już raz odbyły się pływackie zawody o Puchar Burmistrza Miasta Ostrowi Mazowieckiej. Mistrzostwa zorganizowali we współpracy: ostrowski MOSIR oraz ostrowskie kluby PUKS Orka i UKS Neptun.
               Zawody uroczyście otworzył p. Jerzy Bauer – Burmistrz naszego miast. Podczas trwania rywalizacji pan burmistrz aktywnie kibicował naszym zawodników, a na zakończenie wspólnie z dyrektorem MOSIR-u p. Bartłomiejem Pieńkowskim nagrodzili wysiłek sportowców wręczając im wywalczone medale.
                 Pan Burmistrz wręczył osobiście nagrodę główną zawodów, Puchar, czterem najlepszym zawodnikom. Byli to: Anna Koszycka (PUKS Orka) i Mikołaj Jasionowski( PUKS Orka) - zawodnicy z Ostrowi Mazowieckiej oraz Maria Murawska (UKŚ Piątka Ostrołęka) i Kamil Szporak (Squatina Ostrołęka) - zawodnicy spoza Ostrowi Mazowieckiej.
W klasyfikacji medalowej Orka uplasowała się najwyżej, zdobywając 27 medali:
- 9 złotych: Mikołaj Jasionowski x 3, Bartosz Wrzosek x 3, Tomasz Ruman x 2, Anna Koszycka x 1
- 9 srebrnych: Wiktoria Baranowska x 2, Anna Koszycka x 2, Bartosz Radomski x 1, Julian Ruman x 1, Tomasz Ruman x 1, Mateusz Kulesza x 1, Adam Dzieniszewski x 1
- 9 brązowych: Bartosz Radomski x 2, Wiktoria Baranowska x 1, Kacper Szatanek x 1, Julian Ruman x 1, Bartosz Cieśluk x 1, Mikołaj Leszczyński x 1, Kuba Kuczyński x 1, Adam Dzieniszewski x 1

GALERIA ZDJĘĆ

img2399