Szukaj

Logowanie

W minioną niedzielę tj. 28-10-2018 odbyła się 8 edycja zawodów o Puchar Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka.

Trochę statystki w temacie podsumowania :

1.     Do zawodów zgłosiło się 126 zawodników reprezentujących kluby UKS NEPTUN OSTRÓW MAZOWIECKA, KS NEPTUN SOKOŁÓW PODLASKI , SQUATINA OSTROŁĘKA , PUKS ORKA OSTRÓW MAZOWIECKA oraz osoby niezrzeszone co stanowi 64 uczestniczki i 62 uczestników.

2.     Zawody odbywały się w następujących kategoriach wiekowych :

a.     0-8 lat 15 uczestników

b.     9-10 lat 45 uczestników

c.     11 – 12 lat 34 uczestników

d.     13 – 15 lat 28  uczestników

e.     Powyżej 15 roku 5 uczestników.


Statystyka medalowa Wszystkie konkurencje

 

 

 

Mężczyzn

Kobiet

Wszystkie

 

 

 

Złoty Srebrny Brązowy

Złoty Srebrny Brązowy

Złoty  Srebrny Brązowy Razem

1. Ks Neptun Sokołów Podlaski

NESOK

POL

7           6         9

11        10        6

18         16       15         49

2. PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka

07014

POL

8           6         7

2           2         6

10          8        13         31

3. Squatina  Ostrołęka

07514

POL

2           1         2

7           4         4

9            5         6          20

4. Niezrzeszeni Ostrów Mazowiecka

07016

POL

2           4          -

-            2         2

2            6         2          10

5. Uks Neptun Ostrów Mazowiecka

54321

POL

-            2          -

-            1         1

-             3         1             4

 

Medaliści wg Klub

 

Wszystkie konkurencje

               Medal                                                  Konkurencja

Kategoria wiekowa

Nazwisko

Rok ur.

Czas

 

Ks Neptun Sokołów Podlaski

 

Złoty

14. Mężczyzn, 50m motylkowy

11 - 12 lat

BRZEZIK, Piotr

06

35.32

 

12. Mężczyzn, 50m klasyczny

9 - 10 lat

SZEWCZUK, Filip

08

49.74

 

14. Mężczyzn, 50m motylkowy

13 - 15 lat

SEREWIŚ, Bartosz

04

29.41

 

14. Mężczyzn, 50m motylkowy

11 - 12 lat

BRZEZIK, Piotr

06

35.10

 

16. Mężczyzn, 100m zmienny

13 - 15 lat

KOZIOŁ, Karol

04

1:16.99

 

1. Dziewcząt, 25m dowolny

8 lat i młodsi

KSIĘŻOPOLSKA ZOFIA,

10

20.40

 

3. Dziewcząt, 25m grzbietowy

8 lat i młodsi

KSIĘŻOPOLSKA ZOFIA,

10

24.40

 

9. Kobiet, 50m grzbietowy

11 - 12 lat

DZIEWULSKA, Maria

07

39.77

 

5. Dziewcząt, 25m klasyczny

8 lat i młodsi

WINDERICKX, Mariie

10

32.25

 

 

 

 

 

 

 

11. Kobiet, 50m klasyczny

13 - 15 lat

RYTEL, Elżbiea

04

40.56

 

13. Kobiet, 50m motylkowy

13 - 15 lat

MOCZULSKA, Oliwia

04

36.81

 

13. Kobiet, 50m motylkowy

11 - 12 lat

DACKÓW, Natalia

06

44.82

 

15. Kobiet, 100m zmienny

13 - 15 lat

RYTEL, Elżbiea

04

1:22.27

Srebrny

8. Mężczyzn, 50m dowolny

13 - 15 lat

SEREWIŚ, Bartosz

04

27.00

 

8. Mężczyzn, 50m dowolny

11 - 12 lat

BOCZKOWSKI, Maciej

06

35.23

 

12. Mężczyzn, 50m klasyczny

11 - 12 lat

MIKOŁAJCZUK, Mikołaj

06

44.37

 

14. Mężczyzn, 50m motylkowy

11 - 12 lat

BŁOŃSKI, Paweł

07

40.89

 

7. Kobiet, 50m dowolny

11 - 12 lat

BUJALSKA, Natalia

06

37.77

 

3. Dziewcząt, 25m grzbietowy

8 lat i młodsi

WINDERICKX, Mariie

10

25.92

 

9. Kobiet, 50m grzbietowy

11 - 12 lat

MOCZULSKA, Kaja

07

41.72

 

11. Kobiet, 50m klasyczny

11 - 12 lat

DZIEWULSKA, Maria

07

44.82

 

13. Kobiet, 50m motylkowy

11 - 12 lat

POŁOSA, Julia

07

45.86

 

15. Kobiet, 100m zmienny

13 - 15 lat

MOCZULSKA, Oliwia

04

1:26.27

Brązowy

8. Mężczyzn, 50m dowolny

9 - 10 lat

SZEWCZUK, Filip

08

41.98

 

10. Mężczyzn, 50m grzbietowy

13 - 15 lat

WYSZOMIERSKI, Kacper

05

34.94

 

10. Mężczyzn, 50m grzbietowy

11 - 12 lat

BOCZKOWSKI, Maciej

06

40.92

 

12. Mężczyzn, 50m klasyczny

13 - 15 lat

BŁOŃSKI, Patryk

05

36.98

 

12. Mężczyzn, 50m klasyczny

9 - 10 lat

ŚLEPOWROŃSKI, Krzysztof

08

52.47

 

14. Mężczyzn, 50m motylkowy

13 - 15 lat

KALINOWSKI, Bartek

04

32.91

 

16. Mężczyzn, 100m zmienny

13 - 15 lat

SKOMORUCHA, Maciej

04

1:23.13

 

7. Kobiet, 50m dowolny

13 - 15 lat

KRAKOWSKA, Ola

05

36.42

 

9. Kobiet, 50m grzbietowy

11 - 12 lat

DACKÓW, Natalia

06

43.90

 

11. Kobiet, 50m klasyczny

13 - 15 lat

KRAKOWSKA, Ola

05

45.18

 

11. Kobiet, 50m klasyczny

11 - 12 lat

BUJALSKA, Natalia

06

45.32

 

13. Kobiet, 50m motylkowy

11 - 12 lat

SIKORSKA, Nikola

07

59.09

 

Niezrzeszeni Ostrów Mazowiecka

 

Złoty

8. Mężczyzn, 50m dowolny

13 - 15 lat

WRZOSEK, Bartosz

04

26.88

Srebrny

10. Mężczyzn, 50m grzbietowy

13 - 15 lat

WRZOSEK, Bartosz

04

31.53

 

12. Mężczyzn, 50m klasyczny

13 - 15 lat

WRZOSEK, Bartosz

04

36.36

 

1. Dziewcząt, 25m dowolny

8 lat i młodsi

TKACZYK, Gabriela

10

27.05

 

5. Dziewcząt, 25m klasyczny

8 lat i młodsi

GÓRAK, Katarzyna

10

33.11

Brązowy

1. Dziewcząt, 25m dowolny

8 lat i młodsi

KOWALCZYK, Magdalena

11

31.59

 

3. Dziewcząt, 25m grzbietowy

 

8 lat i młodsi

TKACZYK, Gabriela

10

29.86

 

PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka

Złoty

2. Chłopców, 25m dowolny

8 lat i młodsi

NAGÓRKA, Antoni

11

24.12

 

8. Mężczyzn, 50m dowolny

9 - 10 lat

NAGÓRKA, Krzysztof

08

38.50

 

10. Mężczyzn, 50m grzbietowy

13 - 15 lat

LESZCZYŃSKI, Mikołaj

03

31.42

 

10. Mężczyzn, 50m grzbietowy

9 - 10 lat

NAGÓRKA, Krzysztof

08

48.49

 

6. Chłopców, 25m klasyczny

8 lat i młodsi

NAGÓRKA, Antoni

11

31.61

 

12. Mężczyzn, 50m klasyczny

13 - 15 lat

SZATANEK, Kacper

03

36.00

 

7. Kobiet, 50m dowolny

13 - 15 lat

PODLEŚ, Eliza

04

35.13

 

9. Kobiet, 50m grzbietowy

9 - 10 lat

KOSZYCKA, Anna

08

44.20

Srebrny

8. Mężczyzn, 50m dowolny

9 - 10 lat

KULESZA, Patryk

08

40.68

 

10. Mężczyzn, 50m grzbietowy

9 - 10 lat

KULESZA, Patryk

08

50.66

 

12. Mężczyzn, 50m klasyczny

9 - 10 lat

NAGÓRKA, Krzysztof

08

50.21

 

14. Mężczyzn, 50m motylkowy

13 - 15 lat

LESZCZYŃSKI, Mikołaj

03

32.70

 

16. Mężczyzn, 100m zmienny

13 - 15 lat

KULESZA, Mateusz

04

1:22.99

 

11. Kobiet, 50m klasyczny

13 - 15 lat

PODLEŚ, Eliza

04

43.33

Brązowy

8. Mężczyzn, 50m dowolny

13 - 15 lat

LESZCZYŃSKI, Mikołaj

03

27.86

 

8. Mężczyzn, 50m dowolny

11 - 12 lat

ŻEBROWSKI, Tomasz

07

36.36

 

10. Mężczyzn, 50m grzbietowy

9 - 10 lat

MALEC, Filip

08

50.94

 

12. Mężczyzn, 50m klasyczny

11 - 12 lat

KUCZYŃSKI, Kacper

06

45.08

 

7. Kobiet, 50m dowolny

11 - 12 lat

PUDEŁKO, Julia

07

39.40

 

7. Kobiet, 50m dowolny

9 - 10 lat

KOSZYCKA, Anna

08

38.09

 

11. Kobiet, 50m klasyczny

9 - 10 lat

KOSZYCKA, Anna

08

49.94

 

15. Kobiet, 100m zmienny

13 - 15 lat

PODLEŚ, Eliza

04

1:28.42

 

Squatina  Ostrołęka

Złoty

8. Mężczyzn, 50m dowolny

11 - 12 lat

SZPORAK, Kamil

06

30.38

 

12. Mężczyzn, 50m klasyczny

11 - 12 lat

BIEŻUŃSKI, Jakub

07

44.34

 

7. Kobiet, 50m dowolny

11 - 12 lat

JANKOWSKA, Weronika

06

32.33

 

7. Kobiet, 50m dowolny

9 - 10 lat

MULEWSKA, Blanka

08

36.75

 

11. Kobiet, 50m klasyczny

11 - 12 lat

JANKOWSKA, Weronika

06

39.25

 

11. Kobiet, 50m klasyczny

9 - 10 lat

MULEWSKA, Blanka

08

45.12

 

13. Kobiet, 50m motylkowy

9 - 10 lat

RUSIŁOWICZ, Kornelia

08

45.85

Srebrny

10. Mężczyzn, 50m grzbietowy

11 - 12 lat

SZPORAK, Kamil

06

35.78

 

7. Kobiet, 50m dowolny

9 - 10 lat

CHAREWICZ, Oliwia

08

37.33

 

9. Kobiet, 50m grzbietowy

9 - 10 lat

BIEŻUŃSKA, Paulina

09

45.73

 

11. Kobiet, 50m klasyczny

9 - 10 lat

BARAŃSKA, Maja

08

45.24

 

13. Kobiet, 50m motylkowy

9 - 10 lat

CHAREWICZ, Oliwia

08

46.24

Brązowy

2. Chłopców, 25m dowolny

8 lat i młodsi

BARAŃSKI, Hubert

11

32.08

 

14. Mężczyzn, 50m motylkowy

11 - 12 lat

BIEŻUŃSKI, Jakub

07

42.93

 

9. Kobiet, 50m grzbietowy

9 - 10 lat

RUSIŁOWICZ, Kornelia

08

46.36

 

5. Dziewcząt, 25m klasyczny

8 lat i młodsi

SZCZUBEŁEK, Antonina

10

36.11

 

13. Kobiet, 50m motylkowy

9 - 10 lat

BIEŻUŃSKA, Paulina

09

48.18

 

UKS NEPTUN OSTRÓW MAZOWIECKA

Srebrny

2. Chłopców, 25m dowolny

8 lat i młodsi

KOSZYCKI, Karol

11

27.04

 

6. Chłopców, 25m klasyczny

8 lat i młodsi

KOSZYCKI, Karol

11

35.26

 

7. Kobiet, 50m dowolny

13 - 15 lat

ROSTEK, Kornelia

05

36.16