Szukaj

Logowanie

wtorek, 20 listopada 2012 roku

5 medali na Mistrzostwach Ostrołęki

17 listopada 2012 roku w Parku Wodnym "AQUARIUS" odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki o Puchar Prezydenta Miasta. W zorganizowanych po raz pierwszy zawodach mogli wziąć udział zawodnicy 13-letni i młodsi. W sumie w 22 konkurencjach wystartowało 80 zawodniczek i zawodników z 8 klubów sportowych.

3 osobowa reprezentacja Ostrowi wywalczyła 5 medali.

Złotym może pochwalić się Klaudiusz Siwek. Nie miał sobie równych na dystansie 100m stylem motylkowym. Czasem 1:25,05 ustanowił jednocześnie nowy rekord klubu wśród 13-latków.

Srebrny medal na 100m stylem klasycznym w roczniku 1999 zdobyła Nikola Brzostek. Uzyskany czas, 1:43,60 również został wpisany do tabeli rekordów klubu. Nikola wywalczyła też brąz w wyścigu na 100m motylkiem.

Srebro na tym dystansie powędrowało do drugiej z naszych reprezentantek, Idalii Świedzińskiej. Idalia powalczyła także w swoim wcześniejszym starcie na 100m stylem grzbietowym. Uzyskany czas 1:25,12 dał jej pierwsze srebro i jednocześnie wpis do tabeli rekordów klubu.

Kolejna szansa na nowe medale i rekordy już 25.11. w Mińsku Mazowieckim.