Szukaj

Logowanie

wtorek, 27 listopada 2012 roku

16 x podium na Grand Prix Mińska Mazowieckiego  

Niedzielny wyjazd do Mińska Mazowieckiego na zawody z cyklu Grand Prix okazał się niemałym sukcesem naszych pływaków. Co prawda na poszczególnych zawodach tego cyklu nie wręcza się zawodnikom medali za zajęcie czołowych lokat (zawodnicy za zajęcie miejsc od 1 do 6 otrzymują pamiątkowe dyplomy), prowadzona jest jednak klasyfikacja medalowa. Wśród 14 zgłoszonych klubów i ponad 180 startujących zawodników zajęliśmy 3 miejsce ustępując pola jedynie Huraganowi Międzyrzecz Podlaski i gospodarzom KS Barakuda Mińsk Mazowiecki.

Minsk 2012-11-25-105  Minsk 2012-11-25-109

Nasi reprezentanci wygrali 5 konkurencji, 4 razy stawali na drugim stopniu podium i 7 razy na najniższym. Szczególnie przyjemnie dla naszych oczu wyglądało wręczanie dyplomów w konkurencjach 50 i 100 m stylem dowolnym chłopców 10-12 lat. Całe podium należało do Orki. Dwa razy pierwszy był Konrad Kordowski, dwa razy na drugim miejscu uplasował się Mikołaj Jasionowski i dwa razy na trzeci stopień wszedł Konrad Suchta. Na 50 m 4 miejsce zajął jeszcze Łukasz Zaczkowski.

Konrad Kordowski i Mikołaj Jasionowski stanęli jeszcze raz na tych samych stopniach w konkurencji 50 m stylem grzbietowym chłopców 10-12 lat, a Konrad Suchta wygrał 100 m stylem zmiennym i 50 m stylem klasycznym chłopców 10-12 lat.

Na podium stawali jeszcze:

Bruszewska Katarzyna – 3 miejsce 100 m stylem dowolnym dziewcząt 13-15 lat,

Cieśluk Łukasz – 3 miejsce 100 m stylem dowolnym chłopców 13-15 lat,

Mączyński Jan – 3 miejsce 25 m klasykiem chłopców 7-9 lat,

Zaczkowski Łukasz – 2 miejsce 50 m stylem klasycznym chłopców10-12 lat,

Jarmoluk Konrad – 3 miejsce 100 m stylem klasycznym chłopców 16-18 lat,

Nowacki Igor – 3 miejsce 50 m motylkiem chłopców 13-15 lat.

Wielu zawodników pobiło swoje rekordy życiowe.

Poniżej tabela z wszystkimi wynikami naszych zawodników:

Pozycja

Nazwisko   imię

Rocznik

Czas

Konkurencja 1: Dziewcząt, 25m   dowolny

7-9 lat

14.

SÓWKA   Alicja

2004

25,65

19.

WÓJCIK   Łucja

2004

28,56

21.

DANELCZYK   Jadwiga

2003

29,15

  

Konkurencja 2: Chłopców, 25m   dowolny

7-9 lat

9.

MĄCZYŃSKI   Jan

2004

22,15

18.

SZATANEK   Kacper

2003

26,45

19.

SZABŁOWSKI   Igor

2003

27,87

20.

CIEŚLUK   Bartosz

2004

28,10

  

Konkurencja 3: Dziewcząt, 50m dowolny

10-12 lat

5.

JARMOLUK   Paulina

2001

37,04

7.

JADCZAK   Klaudia

2000

37,46

14.

BARANOWSKA   Wiktoria

2001

41,21

16.

DŁUGOŁĘCKA   Aneta

2000

41,93

17.

RYSZEWSKA   Agnieszka

2000

42,11

20.

BEK   Natalia

2001

42,65

25.

SÓWKA   Aleksandra

2002

46,43

26.

SOŁOWIŃSKA   Maja

2002

46,74

29.

BRZOSTEK   Maja

2002

46,90

13-15 lat

7.

ŚWIEDZIŃSKA   Idalia

1999

32,90

8.

ŁOJEWSKA   Julia

1998

34,53

11.

RYBAK   Milena

1999

35,01

  

Konkurencja 4: Chłopców, 50m   dowolny

10-12 lat

1.

KORDOWSKI   Konrad

2000

33,06

2.

JASIONOWSKI   Mikołaj

2001

33,10

3.

SUCHTA   Konrad

2000

34,54

4.

ZACZKOWSKI   Łukasz

2001

35,04

7.

TYMIŃSKI   Adrian

2000

36,47

22.

RADOMSKI   Bartosz

2001

45,31

25.

GRABOWSKI   Maciej

2002

50,05

26.

PIEŃKOWSKI   Bartłomiej

2002

51,12

13-15 lat

5.

NOWACKI   Igor

1997

28,62

6.

CIEŚLUK   Łukasz

1998

29,85

9.

SIWEK   Klaudiusz

1999

30,87

13.

ŚWIDER   Krystian

1998

32,39

16-18 lat

4.

JARMOLUK   Konrad

1996

29,96

  

Konkurencja 5: Dziewcząt, 100m   dowolny

10-12 lat

5.

JARMOLUK   Paulina

2001

01:25,28

7.

JADCZAK   Klaudia

2000

01:28,43

13-15 lat

3.

BRUSZEWSKA   Katarzyna

1998

01:16,06

5.

ZALEWSKA   Ewa

1997

01:19,30

  

Konkurencja 6: Chłopców, 100m   dowolny

10-12 lat

1.

KORDOWSKI   Konrad

2000

01:16,46

2.

JASIONOWSKI   Mikołaj

2001

01:17,09

3.

SUCHTA   Konrad

2000

01:17,54

7.

ZACZKOWSKI   Łukasz

2001

01:22,56

11.

TYMIŃSKI   Adrian

2000

01:28,24

13-15 lat

3.

CIEŚLUK   Łukasz

1998

01:07,12

  

Konkurencja 8: Chłopców, 25m klasyczny

7 - 9 lat

3.

MĄCZYŃSKI   Jan

2004

26,12

4.

SZATANEK   Kacper

2003

26,98

  

Konkurencja 9: Dziewcząt, 50m klasyczny

10-12 lat

9.

BEK   Natalia

2001

49,66

10.

RYSZEWSKA   Agnieszka

2000

49,97

19.

SOŁOWIŃSKA   Maja

2002

56,09

20.

SÓWKA   Aleksandra

2002

56,73

22.

BRZOSTEK   Maja

2002

58,78

13-15 lat

5.

JACKIEWICZ   Aleksandra

1997

44,59

7.

BRZOSTEK   Nikola

1999

46,12

8.

ŁOJEWSKA   Julia

1998

46,45

10.

ZALEWSKA   Ewa

1997

47,67

DYSKW.

JACKIEWICZ   Adrianna

1997

43,78

 

Niejednoczesne dotknięcie dłońmi ściany nawrotowej 

  

Konkurencja 10: Chłopców, 50m   klasyczny

10-12 lat

1.

SUCHTA   Konrad

2000

44,48

2.

ZACZKOWSKI   Łukasz

2001

46,45

15.

RADOMSKI   Bartosz

2001

55,43

13-15 lat

4.

TRUCHEL Adam

1997

40,36

5.

ŚWIDER   Krystian

1998

40,74

9.

PRZYWOŹNY   Igor

1998

43,07

  

Konkurencja 12: Chłopców, 100m   klasyczny

16-18 lat

3.

JARMOLUK   Konrad

1996

01:21,15

  

Konkurencja 13: Dziewcząt, 25m   grzbietowy

7 - 9 lat

14.

WÓJCIK   Łucja

2004

28,22

15.

SÓWKA   Alicja

2004

28,27

21.

DANELCZYK   Jadwiga

2003

32,00

  

Konkurencja 14: Chłopców, 25m   grzbietowy

7 - 9 lat

18.

CIEŚLUK   Bartosz

2004

27,63

19.

SZABŁOWSKI   Igor

2003

27,81

  

Konkurencja 15: Dziewcząt, 50m   grzbietowy

10-12 lat

9.

JARMOLUK   Paulina

2001

49,34

13-15 lat

6.

ŚWIEDZIŃSKA   Idalia

1999

40,20

  

Konkurencja 16: Chłopców, 50m   grzbietowy

10-12 lat

1.

KORDOWSKI   Konrad

2000

42,69

2.

JASIONOWSKI   Mikołaj

2001

42,79

14.

PIEŃKOWSKI   Bartłomiej

2002

58,34

13-15 lat

5.

NOWACKI   Igor

1997

34,88

6.

SIWEK   Klaudiusz

1999

37,71

8.

TRUCHEL   Adam

1997

40,37

9.

PRZYWOŹNY   Igor

1998

41,93

  

Konkurencja 19: Dziewcząt, 50m   motylkowy

13-15 lat

5.

ŚWIEDZIŃSKA  Idalia

1999

37,63

8.

BRZOSTEK   Nikola

1999

39,59

10.

JACKIEWICZ   Aleksandra

1997

42,53

11.

JACKIEWICZ   Adrianna

1997

42,97

12.

RYBAK   Milena

1999

43,28

13.

ŁOJEWSKA   Julia

1998

49,71

  

Konkurencja 20: Chłopców, 50m   motylkowy

13-15 lat

3.

NOWACKI   Igor

1997

34,00

4.

SIWEK   Klaudiusz

1999

37,69

 

Konkurencja 21: Dziewcząt, 100m   zmienny

13-15 lat

7.

BRUSZEWSKA  Katarzyna

1998

01:29,03

10.

ZALEWSKA   Ewa

1997

01:33,44

  

Konkurencja 22: Chłopców, 100m zmienny

10-12 lat

1.

SUCHTA   Konrad

2000

01:30,58

13-15 lat

4.

NOWACKI   Igor

1997

01:17,06

5.

SIWEK   Klaudiusz

1999

01:24,55