Szukaj

Logowanie

środa, 19 grudnia 2012 roku

II Mikołajkowe Grand Prix Łomży

 8 grudnia nasi zawodnicy wzięli udział w II Mikołajkowym Grand Prix Łomży w pływaniu w ramach Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych zorganizowanych przez łomżyński MOSiR. W zawodach udział wzięły osoby niepełnosprawne ze szkoły specjalnej, przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów. Zawodnicy rywalizowali w stylu dowolnym, klasycznym, grzbietowym na dystansach 25 m i 50 m. Ostrowiacy przywieźli 7 złotych, 5 srebrnych, 9 brązowych medali. Ponadto 26 zawodników poprawiło swoje rekordy życiowe. Naszym łupem padły również pierwsze i drugie miejsce w wyścigach sztafet.

 

ii grand prix omy 20121217 1548738605ii grand prix omy 20121217 1223908252ii grand prix omy 20121217 1553894989

 

 

Pozycja

Imię i Nazwisko

Czas

Styl dowolny– DZIEWCZĘTA kl. I –   II szkoły podstawowej

5

Alicja Sówka

25,86

6

Sandra Werner

26,69

13

Łucja Wójcik

31,90

14

Maja Karwowska

32,49

16

Wiktoria Mindak

36,41

 

Styl dowolny– CHŁOPCY kl. I – II   szkoły podstawowej

2

Jan Mączyński

22,08

4

Bartek Cieśluk

22,97

7

Kacper Piórkowski

27,58

9

Bartosz Wrzosek

29,93

 

Styl grzbietowy – DZIEWCZĘTA kl. I   – II szkoły podstawowej

5

Alicja Sówka

27,28

 

Styl grzbietowy- CHŁOPCY kl. I –   II szkoły podstawowej

6

Bartek Cieśluk

29,40

 

Styl dowolny - DZIEWCZĘTA kl. III   - IV szkoły podstawowej

3

Ola Sówka

44,32

4

Maja Sołowińska

46,07

7

Iza Zadroga

54,81

 

Styl dowolny - CHŁOPCY kl. III –   IV szkoły podstawowej

6

Igor Szabłowski

52,20

9

Kacper Szatanek

01:06,40

 

Styl klasyczny - DZIEWCZĘTA kl. III - IV szkoły podstawowej

4

Ola Sówka

54,84

7

Maja Sołowińska

57,95

 

Styl klasyczny - CHŁOPCY kl. III -   IV szkoły podstawowej

4

Kacper Szatanek

01:07,00

 

Styl grzbietowy - DZIEWCZĘTA kl. III – IV szkoły podstawowej

13

Jadwiga Danelczyk

01:15,30

 

Styl dowolny- DZIEWCZĘTA kl. V– VI   szkoły podstawowej

3

Paulina Jarmoluk

36,33

 

Styl dowolny - CHŁOPCY kl. V– VI   szkoły podstawowej

1

Mikołaj Jasionowski

34,61

2

Łukasz Zaczkowski

35,39

3

Konrad Suchta

36,43

8

Klaudia Jadczak

38,49

10

Bartosz Radomski

43,93

 

Styl klasyczny - CHŁOPCY kl. V -   VI szkoły podstawowej

1

Konrad Suchta

44,63

3

Łukasz Zaczkowski

46,00

4

Adrian Tymiński

49,15

6

Maciej Grabowski

52,07

8

Bartosz Radomski

56,65

 

Styl grzbietowy - DZIEWCZĘTA kl. V   – VI szkoły podstawowej

2

Paulina Jarmoluk

47,63

3

Klaudia Jadczak

48,33

 

Styl grzbietowy - CHŁOPCY kl. V –   VI szkoły podstawowej

1

Mikołaj Jasionowski

41,37

5

Adrian Tymiński

49,17

 

Styl dowolny - DZIEWCZĘTA kl. I -   III gimnazjum

1

Idalia Świedzińska

32,56

3

Milena Rybak

35,37

4

Ewa Zalewska

36,80

 

Styl dowolny – CHŁOPCY kl. I -III   gimnazjum

1

Igor Nowacki

29,08

2

Klaudiusz Siwek

31,13

3

Krystian Świder

31,34

9

Igor Przywoźny

35,05

14

Patryk Deluga

38,97

 

Styl klasyczny - DZIEWCZĘTA kl. I   - III gimnazjum

1

Ewa Zalewska

49,72

 

Styl klasyczny - CHŁOPCY kl. I -   III gimnazjum

3

Adam Truchel

41,66

4

Krystian Świder

41,77

5

Igor Przywoźny

44,13

 

Styl grzbietowy – DZIEWCZĘTA kl. I   - III gimnazjum

2

Idalia Świedzińska

38,17

4

Milena Rybak

43,20

 

Styl grzbietowy – CHŁOPCY kl. I -   III gimnazjum

1

Igor Nowacki

35,14

3

Klaudiusz Siwek

38,87

4

Adam Truchel

39,39

 

SZTAFETA GIMNAZJUM kl. I – III

1

Idalia Świedzińska

01:02,10

Ewa Zalewska

 

Igor Nowacki

 

Klaudiusz Siwek

 

2

Milena Rybak

01:04,60

Klaudia Jadczak

 

Igor Przywoźny

 

Krystian Świder