Szukaj

Logowanie

Witamy serdecznie po wakacjach.

Pełnych sił i wypoczętych Klubowiczów zapraszamy od poniedziałku 02-09-2019 na treningi. Godziny zostają bez zmian tj. 17.

Najmłodszą grupę w tym dzieci z naboru będzie prowadził Aleksander Zaremba zajęcia wtorek, czwartek piątek godzina 17.

Do grupy Sławomira Cieśluka przechodzą : Dajnowicz Michalina, Gałecka Klaudia, Łojewska Eliza, Dzieniszewski Adam, Godlewski Filip, Kucharski Szymon,  Bloch Jakub oraz Kaczyńska Maja - zajęcia poniedziałek, środa , piątek godzina 17.

Grupa Piotra Chuda zostaje bez zmian .

Jeżeli jesteś w przedziale wiekowym od 7 do 77 lat, umiesz i co najważniejsze lubisz pływać oraz chciałbyś dalej rozwijać tą pasję widzimy się w dniu 14.06.2019 tj. piątek o godzinie 17 podczas naboru do sekcji PUKS.

Serdecznie zapraszamy i widzimy się w piątek :) !!!!

W dniu 16.06.2019 o godzinie 16 w leśniczówce w Bieli odbędzie się ognisko dla Naszych podopiecznych. Podczas ogniska odbędzie się również walne zgromadzenie członków Naszego stowarzyszenie na którym będziemy chcieli podsumować rok oraz zatwierdzić zmiany statutowe. 
Z tego miejsca serdecznie zapraszamy wszystkich klubowiczów oraz jak najliczniejszą rzeszę rodziców.

W dniu 16.06.2019 o godzinie 16 w leśniczówce w Bieli odbędzie się ognisko dla Naszych podopiecznych. Podczas ogniska odbędzie się również walne zgromadzenie członków Naszego stowarzyszenie na którym będziemy chcieli podsumować rok oraz zatwierdzić zmiany statutowe. 

Z tego miejsca serdecznie zapraszamy wszystkich klubowiczów oraz jak najliczniejszą rzeszę rodziców.

Przypominamy że w najbliższą niedzielę tj. 28-04-2019 odbędą się ostatnie zawody w cyklu Mitingu 4 miast.

Zawody odbędą się w Sokołowie Podlaskim. Start godzina 9. 

Wyjazd autobusu planujemy na godzinę 7.15 ( dok ładną godzinę podadzą trenerzy na piątkowym treningu).

Do zobaczenia!!!!!

W dniu dzisiejszym tj. 13-02-2019 z powodu choroby nie odbędą się zajęcia grupy trenera Sławka.

Podczas minionych ferii wspólnie z MOPS i MOSiR w Ostrowi zorganizowaliśmy kurs nauki pływania dla najbardziej potrzebujących. Pomysł okazał się strzałem w 10 a najlepszą zapłatą okazał się uśmiech i zadowolenie dzieci, które przez dwa tygodnie uczyły się pływać . Na koniec młodzi adepci dostali dyplomy ukończenia kursu oraz pamiątki

 

10 marca kolejna runda Naszego mityngu 4 miast.

Tym razem jedziemy do Garwolina. 

Informacje odnośnie godziny wyjazdu podamy 5 marca.

W dniach 27 i 28 grudnia zajęcia grup trenerów Aleksandra i Piotra odbywają się normalnie. Zajęcia trenera Sławka zostają odwołane.

W Sylwestra i Nowy rok zajęć nie przewidujemy :)

Serdecznie zapraszamy wszystkich Klubowiczów w piątek 21.12.2018 na godzinę 17 na spotkanie Świąteczno - Mikołajkowe ( odwołujemy zajęcia) .

Na Wszystkich Klubowiczów czekają Mikołajkowe upominki :).

Obecność obowiązkowa :)!!!!

Drodzy Klubowicze. 

W dniu dzisiejszym doszły obiecane Wam jakiś czas temu okulary startowe.

Rodziców zapraszamy po odbiór od godziny 17 w dniu 23-11-2018 w pokoju 1-45a w Mosirze.

Ze sportowymi pozdrowieniami Zarząd.

W dniu dzisiejszym tj. 05-11-2018 zajęcia w grupie Pana Sławka zostają odwołane .

REGULAMIN ORGANIZACYJNY

VIII Otwarte Mistrzostwa
Ostrowi Mazowieckiej w pływaniu
o Puchar Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka 28.10.2018.

1. Termin i miejsce zawodów : 28.10.2018r. niedziela pływalnia: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji,ul.
Trębickiego 10 07-300 Ostrów Mazowiecka
9:30 - 10:20 - rozgrzewka;
10:30 - otwarcie zawodów;
14:00 - zakończenie zawodów oraz wręczenie nagród (godzina zakończenia może ulec zmianie ze względu na ilość osób startujących) długość pływalni: 25 metrów, 6 torów, szer. torów 2 m, temperatura wody: 27 st. c. pomiar czasu: ręczny ( z podglądem na tablicy wyników).

2. Organizator:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka
Pływacki Uczniowski Klub Sportowy ORKA.

3. Cel zawodów:
Popularyzacja pływania, jako czynnej formy uprawiania rekreacji sportowej i spędzania czasu wolnego, ze szczególnym uwzględnieniem rozbudzania i rozwoju zainteresowań pływackich wśród dzieci i młodzieży.
Umożliwienie sprawdzenia swoich umiejętności pływackich wszystkim pływającym i chcącym wystartować w zawodach.
Przegląd umiejętności pływackich w celu wyławiania talentów pływackich wśród dzieci i młodzieży. Promocja miasta i pływalni. Integracja klubów pływackich.

4. Uczestnictwo:
W zawodach mają prawo startu wszyscy chętni bez względu na wiek w ustalonych kategoriach (przedziałach wiekowych) zgłoszeni przez klub, szkołę lub indywidualnie.
Za stan zdrowia zawodników odpowiadają zgłaszające kluby , szkoły, rodzice. Każda niepełnoletnia osoba, chcąca wystartować w zawodach musi mieć pisemną zgodę opiekunów prawnych, a osoba pełnoletnia podpisuje oświadczenie, że nie ma przeciwwskazań zdrowotnych
do startu w zawodach pływackich.
Organizator zastrzega sobie wcześniejsze zamknięcie listy zgłoszeń. Limit zgłoszeń wynosi 200 zawodniczek i zawodników. O starcie w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania konkurencji w przypadku, gdy zgłosi się do niej mniej niż 3 osoby. Ostateczny wykaz konkurencji oraz listy startowe zostaną opublikowane najpóźniej do 26.10.2018 r.
Zgłoszony zawodnik zobowiązany jest do opłaty startowej w wysokości 15 zł na konto PUKS "ORKA" (Bank Spółdzielczy Ostrów Mazowiecka nr konta 89 8923 0008 0028 9519 2000 0001) lub wpłata gotówkowa w wysokości 20 zł przed rozpoczęciem zawodów.

5. Zgłoszenia do zawodów:
Kasa pływalni MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej lub drogą elektroniczną na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zgłoszenie musi zawierać: nazwisko i imię uczestnika, rok
urodzenia, klub / miejscowość oraz konkurencje w jakiej będzie brał udział, potwierdzenie uiszczenia opłaty startowej). Wzór zgłoszenia do pobrania ze strony orkaostrowmaz.pl
Zgłoszenia przyjmowane są do 25 października 2018 r.

6. Informacje techniczne:
Zawodnicy mogą startować maksymalnie w 2 konkurencjach z wyłączeniem organizatorów i mieszkańców powiatu ostrowskiego, którzy mogą brać udział w 3 konkurencjach.
Zawody zostaną rozegrane seriami na czas.
Zawodnicy zostaną rozstawieni na podstawie zgłoszonych czasów w seriach od najwolniejszej do najszybszej.
Zawody rozgrywane są zgodnie z przepisami PZP. W sprawach nie objętych regulaminem decyduje Sędzia Główny.
Rzeczy wartościowe opiekunowie i zawodnicy zobowiązani są zabezpieczyć we własnym zakresie, należy również pamiętać o prawidłowym zamknięciu szafek.
Koszty organizacyjne pokrywa organizator. Koszty dojazdu pokrywają zawodnicy w zakresie własnym.

7. Kierownik zawodów oraz komisja sędziowska:
Kierownik zawodów – Dajnowicz Grzegorz
Sędzia główny zawodów – Sędzia PZP
Sędzia startu – Sędzia PZP
Sędziowie mierzący czas – licencjonowani sędziowie PZP

8. Nagrody:
Za zajęcie miejsc od pierwszego do trzeciego w danej konkurencji i kategorii wiekowej medale.
Dla najlepszej zawodniczki i zawodnika z Ostrowi Mazowieckiej Puchar Burmistrza Miasta.
Dla najlepszej zawodniczki i zawodnika z poza Ostrowi Mazowieckiej Puchar Burmistrza Miasta.

9. Style, konkurencje, kategorie wiekowe:

I. KATEGORIA - (rocznik 2010 i młodsi)

Chłopcy i dziewczęta
dystans 25m stylem dowolnym
(dopuszczalny start z wody)
dystans 25m stylem grzbietowym
(dopuszczalny start z wody)
dystans 25m stylem klasycznym
(dopuszczalny start z wody)

II. KATEGORIA - rocznik ( 2008 - 2009)

Chłopcy i dziewczęta
dystans 50m stylem dowolnym
dystans 50m stylem grzbietowym
dystans 50m stylem klasycznym
dystans 50m stylem motylkowym

III.KATEGORIA- rocznik (2006 - 2007)

Chłopcy i dziewczęta
dystans 50m stylem dowolnym
dystans 50m stylem grzbietowym
dystans 50m stylem klasycznym
dystans 50m stylem motylkowym

IV. KATEGORIA – rocznik (2003 -2005)

Chłopcy i dziewczęta
dystans 50m stylem dowolnym
dystans 50m stylem grzbietowym
dystans 50m stylem klasycznym
dystans 50m stylem motylkowym                                                                                                                  dystans 100 m stylem zmiennym

 

V.KATEGORIA open (żeby konkurencja została rozegrana musi wystartować min 3 zawodników)

Mężczyźni i kobiety                                                                                                                                        dystans 50m stylem dowolnym                                                                                                                      dystans 50m stylem grzbietowym                                                                                                                  dystans 50m stylem klasycznym                                                                                                                      dystans 50m stylem motylkowym                                                                                                                  dystans 100 m stylem zmiennym

 

Dodatkowe pytania dotyczące udziału w zawodach proszę kierować na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin zawodów będzie wywieszony na tablicy ogłoszeń przy kasie wejściowej na basen oraz będzie dostępny na stronach internetowych MOSiR Ostrów Maz.: www.mosir.ostrowmaz.pl oraz PUKS ORKA Ostrów Maz. orkaostrowmaz.pl

W minioną niedzielę tj. 28-10-2018 odbyła się 8 edycja zawodów o Puchar Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka.

Trochę statystki w temacie podsumowania :

1.     Do zawodów zgłosiło się 126 zawodników reprezentujących kluby UKS NEPTUN OSTRÓW MAZOWIECKA, KS NEPTUN SOKOŁÓW PODLASKI , SQUATINA OSTROŁĘKA , PUKS ORKA OSTRÓW MAZOWIECKA oraz osoby niezrzeszone co stanowi 64 uczestniczki i 62 uczestników.

2.     Zawody odbywały się w następujących kategoriach wiekowych :

a.     0-8 lat 15 uczestników

b.     9-10 lat 45 uczestników

c.     11 – 12 lat 34 uczestników

d.     13 – 15 lat 28  uczestników

e.     Powyżej 15 roku 5 uczestników.


Statystyka medalowa Wszystkie konkurencje

 

 

 

Mężczyzn

Kobiet

Wszystkie

 

 

 

Złoty Srebrny Brązowy

Złoty Srebrny Brązowy

Złoty  Srebrny Brązowy Razem

1. Ks Neptun Sokołów Podlaski

NESOK

POL

7           6         9

11        10        6

18         16       15         49

2. PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka

07014

POL

8           6         7

2           2         6

10          8        13         31

3. Squatina  Ostrołęka

07514

POL

2           1         2

7           4         4

9            5         6          20

4. Niezrzeszeni Ostrów Mazowiecka

07016

POL

2           4          -

-            2         2

2            6         2          10

5. Uks Neptun Ostrów Mazowiecka

54321

POL

-            2          -

-            1         1

-             3         1             4

 

Medaliści wg Klub

 

Wszystkie konkurencje

               Medal                                                  Konkurencja

Kategoria wiekowa

Nazwisko

Rok ur.

Czas

 

Ks Neptun Sokołów Podlaski

 

Złoty

14. Mężczyzn, 50m motylkowy

11 - 12 lat

BRZEZIK, Piotr

06

35.32

 

12. Mężczyzn, 50m klasyczny

9 - 10 lat

SZEWCZUK, Filip

08

49.74

 

14. Mężczyzn, 50m motylkowy

13 - 15 lat

SEREWIŚ, Bartosz

04

29.41

 

14. Mężczyzn, 50m motylkowy

11 - 12 lat

BRZEZIK, Piotr

06

35.10

 

16. Mężczyzn, 100m zmienny

13 - 15 lat

KOZIOŁ, Karol

04

1:16.99

 

1. Dziewcząt, 25m dowolny

8 lat i młodsi

KSIĘŻOPOLSKA ZOFIA,

10

20.40

 

3. Dziewcząt, 25m grzbietowy

8 lat i młodsi

KSIĘŻOPOLSKA ZOFIA,

10

24.40

 

9. Kobiet, 50m grzbietowy

11 - 12 lat

DZIEWULSKA, Maria

07

39.77

 

5. Dziewcząt, 25m klasyczny

8 lat i młodsi

WINDERICKX, Mariie

10

32.25

 

 

 

 

 

 

 

11. Kobiet, 50m klasyczny

13 - 15 lat

RYTEL, Elżbiea

04

40.56

 

13. Kobiet, 50m motylkowy

13 - 15 lat

MOCZULSKA, Oliwia

04

36.81

 

13. Kobiet, 50m motylkowy

11 - 12 lat

DACKÓW, Natalia

06

44.82

 

15. Kobiet, 100m zmienny

13 - 15 lat

RYTEL, Elżbiea

04

1:22.27

Srebrny

8. Mężczyzn, 50m dowolny

13 - 15 lat

SEREWIŚ, Bartosz

04

27.00

 

8. Mężczyzn, 50m dowolny

11 - 12 lat

BOCZKOWSKI, Maciej

06

35.23

 

12. Mężczyzn, 50m klasyczny

11 - 12 lat

MIKOŁAJCZUK, Mikołaj

06

44.37

 

14. Mężczyzn, 50m motylkowy

11 - 12 lat

BŁOŃSKI, Paweł

07

40.89

 

7. Kobiet, 50m dowolny

11 - 12 lat

BUJALSKA, Natalia

06

37.77

 

3. Dziewcząt, 25m grzbietowy

8 lat i młodsi

WINDERICKX, Mariie

10

25.92

 

9. Kobiet, 50m grzbietowy

11 - 12 lat

MOCZULSKA, Kaja

07

41.72

 

11. Kobiet, 50m klasyczny

11 - 12 lat

DZIEWULSKA, Maria

07

44.82

 

13. Kobiet, 50m motylkowy

11 - 12 lat

POŁOSA, Julia

07

45.86

 

15. Kobiet, 100m zmienny

13 - 15 lat

MOCZULSKA, Oliwia

04

1:26.27

Brązowy

8. Mężczyzn, 50m dowolny

9 - 10 lat

SZEWCZUK, Filip

08

41.98

 

10. Mężczyzn, 50m grzbietowy

13 - 15 lat

WYSZOMIERSKI, Kacper

05

34.94

 

10. Mężczyzn, 50m grzbietowy

11 - 12 lat

BOCZKOWSKI, Maciej

06

40.92

 

12. Mężczyzn, 50m klasyczny

13 - 15 lat

BŁOŃSKI, Patryk

05

36.98

 

12. Mężczyzn, 50m klasyczny

9 - 10 lat

ŚLEPOWROŃSKI, Krzysztof

08

52.47

 

14. Mężczyzn, 50m motylkowy

13 - 15 lat

KALINOWSKI, Bartek

04

32.91

 

16. Mężczyzn, 100m zmienny

13 - 15 lat

SKOMORUCHA, Maciej

04

1:23.13

 

7. Kobiet, 50m dowolny

13 - 15 lat

KRAKOWSKA, Ola

05

36.42

 

9. Kobiet, 50m grzbietowy

11 - 12 lat

DACKÓW, Natalia

06

43.90

 

11. Kobiet, 50m klasyczny

13 - 15 lat

KRAKOWSKA, Ola

05

45.18

 

11. Kobiet, 50m klasyczny

11 - 12 lat

BUJALSKA, Natalia

06

45.32

 

13. Kobiet, 50m motylkowy

11 - 12 lat

SIKORSKA, Nikola

07

59.09

 

Niezrzeszeni Ostrów Mazowiecka

 

Złoty

8. Mężczyzn, 50m dowolny

13 - 15 lat

WRZOSEK, Bartosz

04

26.88

Srebrny

10. Mężczyzn, 50m grzbietowy

13 - 15 lat

WRZOSEK, Bartosz

04

31.53

 

12. Mężczyzn, 50m klasyczny

13 - 15 lat

WRZOSEK, Bartosz

04

36.36

 

1. Dziewcząt, 25m dowolny

8 lat i młodsi

TKACZYK, Gabriela

10

27.05

 

5. Dziewcząt, 25m klasyczny

8 lat i młodsi

GÓRAK, Katarzyna

10

33.11

Brązowy

1. Dziewcząt, 25m dowolny

8 lat i młodsi

KOWALCZYK, Magdalena

11

31.59

 

3. Dziewcząt, 25m grzbietowy

 

8 lat i młodsi

TKACZYK, Gabriela

10

29.86

 

PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka

Złoty

2. Chłopców, 25m dowolny

8 lat i młodsi

NAGÓRKA, Antoni

11

24.12

 

8. Mężczyzn, 50m dowolny

9 - 10 lat

NAGÓRKA, Krzysztof

08

38.50

 

10. Mężczyzn, 50m grzbietowy

13 - 15 lat

LESZCZYŃSKI, Mikołaj

03

31.42

 

10. Mężczyzn, 50m grzbietowy

9 - 10 lat

NAGÓRKA, Krzysztof

08

48.49

 

6. Chłopców, 25m klasyczny

8 lat i młodsi

NAGÓRKA, Antoni

11

31.61

 

12. Mężczyzn, 50m klasyczny

13 - 15 lat

SZATANEK, Kacper

03

36.00

 

7. Kobiet, 50m dowolny

13 - 15 lat

PODLEŚ, Eliza

04

35.13

 

9. Kobiet, 50m grzbietowy

9 - 10 lat

KOSZYCKA, Anna

08

44.20

Srebrny

8. Mężczyzn, 50m dowolny

9 - 10 lat

KULESZA, Patryk

08

40.68

 

10. Mężczyzn, 50m grzbietowy

9 - 10 lat

KULESZA, Patryk

08

50.66

 

12. Mężczyzn, 50m klasyczny

9 - 10 lat

NAGÓRKA, Krzysztof

08

50.21

 

14. Mężczyzn, 50m motylkowy

13 - 15 lat

LESZCZYŃSKI, Mikołaj

03

32.70

 

16. Mężczyzn, 100m zmienny

13 - 15 lat

KULESZA, Mateusz

04

1:22.99

 

11. Kobiet, 50m klasyczny

13 - 15 lat

PODLEŚ, Eliza

04

43.33

Brązowy

8. Mężczyzn, 50m dowolny

13 - 15 lat

LESZCZYŃSKI, Mikołaj

03

27.86

 

8. Mężczyzn, 50m dowolny

11 - 12 lat

ŻEBROWSKI, Tomasz

07

36.36

 

10. Mężczyzn, 50m grzbietowy

9 - 10 lat

MALEC, Filip

08

50.94

 

12. Mężczyzn, 50m klasyczny

11 - 12 lat

KUCZYŃSKI, Kacper

06

45.08

 

7. Kobiet, 50m dowolny

11 - 12 lat

PUDEŁKO, Julia

07

39.40

 

7. Kobiet, 50m dowolny

9 - 10 lat

KOSZYCKA, Anna

08

38.09

 

11. Kobiet, 50m klasyczny

9 - 10 lat

KOSZYCKA, Anna

08

49.94

 

15. Kobiet, 100m zmienny

13 - 15 lat

PODLEŚ, Eliza

04

1:28.42

 

Squatina  Ostrołęka

Złoty

8. Mężczyzn, 50m dowolny

11 - 12 lat

SZPORAK, Kamil

06

30.38

 

12. Mężczyzn, 50m klasyczny

11 - 12 lat

BIEŻUŃSKI, Jakub

07

44.34

 

7. Kobiet, 50m dowolny

11 - 12 lat

JANKOWSKA, Weronika

06

32.33

 

7. Kobiet, 50m dowolny

9 - 10 lat

MULEWSKA, Blanka

08

36.75

 

11. Kobiet, 50m klasyczny

11 - 12 lat

JANKOWSKA, Weronika

06

39.25

 

11. Kobiet, 50m klasyczny

9 - 10 lat

MULEWSKA, Blanka

08

45.12

 

13. Kobiet, 50m motylkowy

9 - 10 lat

RUSIŁOWICZ, Kornelia

08

45.85

Srebrny

10. Mężczyzn, 50m grzbietowy

11 - 12 lat

SZPORAK, Kamil

06

35.78

 

7. Kobiet, 50m dowolny

9 - 10 lat

CHAREWICZ, Oliwia

08

37.33

 

9. Kobiet, 50m grzbietowy

9 - 10 lat

BIEŻUŃSKA, Paulina

09

45.73

 

11. Kobiet, 50m klasyczny

9 - 10 lat

BARAŃSKA, Maja

08

45.24

 

13. Kobiet, 50m motylkowy

9 - 10 lat

CHAREWICZ, Oliwia

08

46.24

Brązowy

2. Chłopców, 25m dowolny

8 lat i młodsi

BARAŃSKI, Hubert

11

32.08

 

14. Mężczyzn, 50m motylkowy

11 - 12 lat

BIEŻUŃSKI, Jakub

07

42.93

 

9. Kobiet, 50m grzbietowy

9 - 10 lat

RUSIŁOWICZ, Kornelia

08

46.36

 

5. Dziewcząt, 25m klasyczny

8 lat i młodsi

SZCZUBEŁEK, Antonina

10

36.11

 

13. Kobiet, 50m motylkowy

9 - 10 lat

BIEŻUŃSKA, Paulina

09

48.18

 

UKS NEPTUN OSTRÓW MAZOWIECKA

Srebrny

2. Chłopców, 25m dowolny

8 lat i młodsi

KOSZYCKI, Karol

11

27.04

 

6. Chłopców, 25m klasyczny

8 lat i młodsi

KOSZYCKI, Karol

11

35.26

 

7. Kobiet, 50m dowolny

13 - 15 lat

ROSTEK, Kornelia

05

36.16

 

 Drodzy w dniu jutrzejszym tj. 12-10-2018 zajęcia w grupie trenera Sławka zostają odwołane .

W nawiązaniu do artykułu z 23-08-2018 odnośnie badań lekarskich poniżej szczegółowe informacje. 

LISTA DZIECI NA WIZYTĘ U LEKARZA MEDYCYNY SPORTOWEJ

W DNIU 22.09.2018r.

Miejsce badania: Przychodnia „SERDUCHO” ul. PIŁATA 20a,

Ostrów Mazowiecka (koło Komendy Policji)

Proszę o punktualne stawienie się na badanie z wynikami badań.

Dzieci świeżo przyjęte do klubu maja mieć aktualne :

podstawowe badanie krwi i moczu oraz EKG

pozostali tylko badanie krwi i moczu.

Lp

Imię i nazwisko

Godzina wizyty

1

Nela P.

12.00

2

Michalina D.

12.05

3

Dominika D.

12.10

4

Damian D.

12.15

5

Olga S.

12.20

6

Alicja G.

12.25

7

Eliza Ł.

12.30

8

Dawid S.

12.35

9

Aleksandra B.

12.40

10

Kacper A.

12.45

11

Klaudia G.

12.50

12

Marceli W.

12.55

13

Tomasz S.

13.00

14

Amelia S.

13.05

15

Maja R.

13.10

16

Aleksandra P.

13.15

17

Szymon K.

13.20

18

Maja K.

13.25

19

Teodor J.

13.30

20

Filip G.

13.35

21

Natalia B.

13.40

22

Jakub B.

13.45

23

Anna K.

13.50

24

Karol K.

13.55

25

Bartłomiej M.

14.00

26

Patryk K.

14.04

27

Mateusz K.

14.08

28

Filip M.

14.12

29

Oskar K.

14.16

30

Adrian W.

14.20

31

Piotr K.

14.34

32

Emanuel W.

14.28

33

Dominika P.

14.32

34

Eliza P.

14.36

35

Maja G.

14.40

36

Julia P.

14.44

37

Oliwia D.

14.48

38

Kacper S.

14.52

39

Maja Z.

14.56

40

Hubert K.

15.00

41

Hubert CH.

15.04

42

Kacper K.

15.08

43

Jakub K.

15.12

44

Łucja W.

15.16

45

Tomasz Ż.

15.20

46

Bruno Ł.

15.24

47

Dawid Z.

15.28

48

Maja F.

15.32

49

Krzysztof N.

15.36

50

Wojciech M.

15.40

51

Julia M.

15.44

52

Dominik G.

15.48

53

Kacper K.

15.52

54

Magda K.

15.56

55

Jakub H.

16.00

 

W imieniu Zarządu chcielibyśmy zaprosić wszystkich Klubowiczów na oficjalne rozpoczęcie sezonu 2018/2019, które odbędzie się w dniu 22.09.2018 po badaniach lekarskich w leśniczówce w Bieli.

Zapewniamy "coś na ząb" :).

Jeżeli możemy zwracamy się z gorącą prośba o zabranie czegoś na słodko oraz paru lekkich dietetycznych sałatek.

Z góry serdecznie dziękujemy i do zobaczenia !!!! 

Pragniemy poinformować że zajęcia w sezonie 2018/2019 rozpoczynają się w dniu 03-09-2018.

Grupy i godziny zajęć zostają bez zmian.

Pozdrawiamy Zarząd!

W dniu 22.09.2018 odbędą się obowiązkowe coroczne badanie lekarski dla klubowiczów.

Miejsce badań to NZOZ SERDUCHO przy ulicy Piłata 20a. 

W tym roku przy okazji wizyty będą wymagane badania - morfologia i mocz. 

Szczegółowe informacje zamieszczone zostaną na początku września.